Morsowanie Nasze kąpiele

Znowu bijemy rekord Guinessa w morsowanu

W każdy jesienno-zimowy weekend ładujemy swoje baterie w wodzie. Już 13 grudnia czeka nas wyjątkowa kąpiel – dokładnie o 12:00 odbędzie się próba pobicia rekordu Guinessa w największej ilości równocześnie kąpiących się morsów w wielu miejscach. Musimy zebrać więcej niż 1799 osób w minimum 10 miejscach w Polsce.

Zapraszamy do dołączenia. To fajna okazja, aby poznać przyjemność, jaką niosą zimowe kąpiele. Zanim zaczniecie – zapraszamy do naszego poradnika.

Tych, którym nasze zachęty nie wystarczają i nie chcą wejść do wody – zapraszamy choćby w charakterze gapia. W Krakowie kąpiemy się na plaży w okolicy ul. Koziej 22. Mapę innych zimowych kąpielisk znajdziecie na stronie naszego klubu.

Do morsowania zapraszamy Was z GP Batteries w ramach akcji „Naładuj swoje baterie… zimą!”. Już za tydzień odpalimy dla Was konkurs z bardzo energetycznymi nagrodami.

Tymczasem… przetestowaliśmy ładowarkę samochodową (model GP CC61). To kolejny gadżet ułatwiający życie. Z uwagi na to, że jadąc samochodem rozmawiam niemal bez przerwy, ładowanie telefonu (i przy okazji tabletu) w drodze jest bardzo ważne. Co wyróżnia ładowarkę GP?

  • ładuje jednocześnie trzy urządzenia (ma wbudowane trzy porty USB)
  • poszczególne gniazda mają różne natężenia prądu, dzięki czemu można decydować, które urządzenie chcecie naładować szybciej
Lubisz nas czytać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.