Znowu bijemy rekord Guinessa w morsowanu

W każdy jesienno-zimowy weekend ładujemy swoje baterie w wodzie. Już 13 grudnia czeka nas wyjątkowa kąpiel – dokładnie o 12:00 odbędzie się próba pobicia rekordu Guinessa w największej ilości równocześnie kąpiących się morsów w wielu miejscach. Musimy zebrać więcej niż 1799 osób w minimum 10 miejscach w Polsce.

Zapraszamy do dołączenia. To fajna okazja, aby poznać przyjemność, jaką niosą zimowe kąpiele. Zanim zaczniecie – zapraszamy do naszego poradnika.

Tych, którym nasze zachęty nie wystarczają i nie chcą wejść do wody – zapraszamy choćby w charakterze gapia. W Krakowie kąpiemy się na plaży w okolicy ul. Koziej 22. Mapę innych zimowych kąpielisk znajdziecie na stronie naszego klubu.

Do morsowania zapraszamy Was z GP Batteries w ramach akcji „Naładuj swoje baterie… zimą!”. Już za tydzień odpalimy dla Was konkurs z bardzo energetycznymi nagrodami.

Tymczasem… przetestowaliśmy ładowarkę samochodową (model GP CC61). To kolejny gadżet ułatwiający życie. Z uwagi na to, że jadąc samochodem rozmawiam niemal bez przerwy, ładowanie telefonu (i przy okazji tabletu) w drodze jest bardzo ważne. Co wyróżnia ładowarkę GP?

  • ładuje jednocześnie trzy urządzenia (ma wbudowane trzy porty USB)
  • poszczególne gniazda mają różne natężenia prądu, dzięki czemu można decydować, które urządzenie chcecie naładować szybciej
elniño

elniño

Bezwzględny szyderca, dla którego niemożliwe nie istnieje.

Dodaj komentarz