Od wielu lat morsujemy. Jest to ważna część naszego życia. Co roku zachęcamy Was do tej aktywności, ale tym razem – wspólnie z GP Batteries – chcemy Was zaprosić do akcji „Naładuj swoje baterie… zimą!”.

Morsowanie daje nam potężną dawkę energii. W Polsce działa już kilkadziesiąt klubów morsów i dzięki nim każdy z Was może bezpiecznie i w przyjaznym otoczeniu dołączyć do tej społeczności. Członkowie naszego klubu (Kaloryfer) przygotowali mapę, na której znajdziecie najbliższy klub:

Zanim zaczniecie – zapraszamy do naszego poradnika. Wierzcie mi – większość morsów (w tym moja szanowna żona) przed rozpoczęciem tej wariackiej zabawy była zagorzałymi zmarzluchami.

Przez kilka najbliższych tygodni będziemy wspólnie z GP Batteries promować morsowanie. Dlaczego właśnie z tą firmą? Bo hasło „Naładuj swoje baterie… zimą!” idealnie pasuje zarówno do morsowania, jak i do ich produktów, które będziemy testować. A po testach, na przełomie listopada i grudnia, odpalimy dla Was konkurs z bardzo energetycznymi nagrodami.

Wracając do naszych testów – na pierwszy ogień poszła ładowarka ścienna (model GP WA41WGS). Prosty gadżet, ale zdecydowanie polecamy i na pewno zastąpi nasze dotychczasowe ładowarki. Dlaczego?

  • ładuje jednocześnie dwa urządzenia (ma wbudowane dwa porty USB)
  • czas ładowania mojego telefonu spadł o niemal połowę (oryginalna ładowarka Apple: ok. 2h 20 min. / ładowarka GP: ok. 1h 20 min.)

A więc… kto dołączy do społeczności morsów w tym roku?

elniño

elniño

Bezwzględny szyderca, dla którego niemożliwe nie istnieje.

1 komentarz

Dodaj komentarz