[KONKURS] PierwszyLot.pl – tanie podróże bez tajemnic

PierwszyLot.pl to nasze najnowsze dziecko. Zebraliśmy w jednym miejscu podstawowe informacje dla tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z tanim podróżowaniem na własną rękę. Polecamy Wam jedynie takie produkty, z których sami korzystamy.

Przy okazji mamy dla Was konkurs – do wygrania 3 książki Marka Skały: “Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych”. Zadanie konkursowe jest proste: do 15 kwietnia czekamy (w komentarzach do tego wpisu lub na facebooku) na odpowiedzi na pytanie: “Co Waszym zdaniem może być największą przeszkodą w podróżowaniu na własną rękę?”.

3 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książkami. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na blogu najpóźniej 17 kwietnia.

elniño

elniño

Bezwzględny szyderca, dla którego niemożliwe nie istnieje.

9 komentarzy

  1. Przeskodą może być tylko i wyłącznie strach przez nieznanym i chyba przede wszystkim – niedocenianie siebie!

  2. Najwieksza przeszkoda przed podrózowaniem na wlasna reke jest brak wiary we wlasne sily i strach, ze cos sie moze nie udac. Czesto podrózuje z moja juz przwie 5-letnia córka i bardzo czesto slysze: “Nie boisz sie?”. Ludzie boja sie tego czego nie znaja. Nie wierza, ze moga zorganizowac cos sami równie dobrze (czesto lepiej i taniej) jak biuro podrózy.

  3. Przeszkoda w podrózowaniu na wlasna reke jest zwykle brak wiary we wlasne mozliwoeci i strach przed nieznanym. Wiele osób nie wierzy, ze moze zorganizowac wyjazd tak samo dobrze, a nawet lepiej niz biuro podrózy. Ludzie czesto boja sie tego czego nie znaja. Duzo podrózuje z moja juz prawie 5-cioórka. Czesto jestesmy w drodze tylko my dwie. Prawie zawsze gdy planujenowa przygode, slysze pytanie “Nie boisz sie?”

  4. Wszyscy piszą o cechach charakteru, wierze we własne siły itp. a ja myślę inaczej, mi wydaję się, że największą przeszkodą w podróżowaniu na własną rękę mogą być pieniądze…

  5. Powiem krótko treściwie i na temat: PIENIĄDZE (ich brak!!!)

  6. Największą przeszkodą w podróżowaniu okazuje się sam strach przed tym że coś może pójść nie po naszej myśli, jeśli stracimy wiarę tracimy sens naszej podróży. Jednak dla większości podróżujących obawą także jest niezdolność finansowa, do zrealizowania własnych planów, marzeń …

  7. Wg. mnie przeszkodą w podróżowaniu na własna rękę jest podróżowanie w pojedynkę. Można tutaj mówić wiele o swobodzie, niezależności w podejmowaniu decyzji co, gdzie, kiedy robimy, jedziemy itp… , jednak jak to mówią “W grupie siła”, a z własnego doświadczenia wiem, że przyjemniej i weselej jest podróżować przynajmniej we dwoje. :)

  8. Moim zdaniem ta przeszkoda to “za rok” inaczej zwane “następnym razem “. Wciąż odkładamy nasze szalone pomysły na półkę, tłumacząc sobie i innym , że teraz nie jest na nie dobry czas, ale że “kiedyś, w przyszłości” to koniecznie i na 100%. I tak rok po roku mijają kolejne lata.

  9. Najwieksza przeszkoda jest najczesciej brak znajomosc jezyka obcego.

Dodaj komentarz