Lifestyle

Multiplaner – ROZDAWAJKI!

Od lat korzystam z kalendarza papierowego i od lat sprawy, których nie byłam w stanie podpiąć pod konkretny dzień, tydzień – zapisywałam na kartkach i taki oto stos papierów zawsze wypełniał mój kalendarz. Nie było to rozwiązanie idealne. Do czasu Multiplanera. Tak proste, a tak genialne rozwiązanie: Organizer, kalendarz, notatnik -razem, ale osobno… – jedno z haseł reklamowych, które zawiera całkowite wyjaśnienie, czym jest Multiplaner. Największą i unikatową jego zaletą jest rozdzielenie części poprzez pocięcie stron.

Wszystko dzięki jednej z naszych Czytelniczek, która ów Multiplaner poleciła, komentując wpis Pawła o zarządzaniu sobą w czasie. Dzięki Gosia! :-) Btw Paweł dopiero co kupił kalendarz Moleskina i trochę mi zazdrości mojego Multiplanera :D

Rozdawajki!

Pierwsza rozdawajka to po prostu KONKURS, w którym nagrodą jest Multiplaner. Znajdziecie go na naszym profilu fejsbukowym TUTAJ.

Druga rozdawajka – to RABAT AŻ 20% na zakupy w sklepie Multiplanera! Wystarczy dokonując zakupy na stronie www.sklep.multiplaner.pl podać kod rabatowy ODJECHANI. I już! :-)

Ci, którzy nas czytają – wiedzą, że szitu nie wciskamy. Polecamy wyłącznie produkty, które w naszej opinii są naprawdę godne uwagi, a Multiplaner jest niewątpliwie w czołówce!

Lubisz nas czytać?