Lifestyle

GraLogiczna.pl – nasze kolejne dziecko

Jak wiecie (lub nie) oprócz bloga i pracy zawodowej prowadzimy kilka serwisów internetowych. Właśnie uruchomiliśmy kolejny – niezwykle prosty, ale miłośnikom zagadek logicznych powinien przypaść do gustu.

GraLogiczna.pl

Codziennie nowa łamigłówka logiczna. Dla wszystkich, którzy chcą rozruszać szare komórki.

Jeszcze w listopadzie uruchomimy kolejny serwis i ogłosimy związany z premierą konkurs z nagrodami! Przy okazji przypominamy o pozostałych internetowych “dzieciach” Odjechanych:

superlot.pl

Bajecznie prosta w użyciu wyszukiwarka lotów tanich linii: Ryanair i Wizzair. Możliwość wyszukiwania według pogody miejsca docelowego oraz ustawienia automatycznego powiadamiania o tanich biletach.

nonoly.pl

Połączenie gry strategicznej i łamigłówek logicznych. Rozwiązuj sudoku, nonogramy oraz inne zagadki logiczne, aby zdobywać kolejne tereny.

MojeSudoku.pl

Jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów z planszami Sudoku. Wersja klasyczna oraz – dla zaawansowanych graczy – Samurai sudoku.

Sudoku.neat.pl

Najstarsza polska strona na temat Sudoku. Nieco archaiczna, ale nadal odwiedzana przez tysiące graczy.

Lubisz nas czytać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. I strona kodowa nie ma “ś”… Poza tym trzymam kciuki żeby Ci się nigdy nie przestało chcieć mieć chęć :) Jednym z większych osiągnięć greckich filozofów (oprócz oddzielenia ducha od ciała;)) była umiejętność zachwycania się światem i nieustanne poznawanie go z takim zaangażowaniem, jakby się na zawsze pozostało dzieckiem :) Wg mnie to działa, pozwala poczuć sie wolnym, a Wy oboje jestescie na to kolejnym żywym dowodem! Pozdrowionka ciepłe w ten zzzzimny wieczór, piątka dla Sońki od młodszej kolezanki Hanki, i łapa dla Zoltana.