Przeprowadzamy się do Walencji!

Tak, właśnie tak! Na miesiąc.

Tegoroczny lipiec – o ile nie pojawią się problemy natury medycznej – spędzimy w hiszpańskiej Walencji. Pokażemy Wam to piękne miasto z perspektywy turysty, (tymczasowego) mieszkańca, rodzica, rowerzysty, właściciela czworonoga oraz fotografa-amatora. Będzie masa zdjęć, dużo lokalnych ciekawostek i przede wszystkim: kulinarnych smaków i zapachów Hiszpanii. Jak zwykle mieszkamy u lokalsów.

Nie będzie to klasyczny urlop – przynajmniej dla mnie. Poprowadzę w Walencji tymczasowe biuro polowe ZineINC. Wieczory i weekendy będą nam jednak upływały pod znakiem błogiego pochłaniania klimatu Walencji.

Wokół wyjazdu pojawi się sporo wpisów dotyczących praktycznych aspektów podróżowania samochodem (niemal 3000 km. w jedną stronę!) z dzieckiem i psem. Planowanie i pakowanie zaczynamy lada dzień.

Będą konkursy, testy miejskich wózków X-Lander i relacje na Facebooku i Instagramie.

Jeśli znacie kogoś, kto mieszka w Walencji i mógłby nam pomóc w wyprawie – będziemy wdzięczni za namiary (piszcie w komentarzach lub na [email protected]). Chodzi zarówno o możliwość spotkania, wywiadu, pokazania miasta jak i kontakt w przypadku sytuacji awaryjnej. Z góry dziękujemy!

Foto: MarcCC BY-NC-SA 2.0

elniño

elniño

Bezwzględny szyderca, dla którego niemożliwe nie istnieje.

4 komentarze

Dodaj komentarz