SUPERLOT.pl – nasze najmłodsze dziecko

W piątek późnym wieczorem odpaliliśmy nasz najnowszy projekt: SUPERLOT.pl. Serwis składa się z trzech części:

Wyszukiwarka lotów

Wystarczy wybrać lotnisko startowe (obsługujemy wszystkie polskie lotniska WizzAir i Ryanair), zakres dat i ewentualnie warunki dodatkowe (np. tylko loty na weekend, weekend + 1 dzień urlopu, …). Po kilku sekundach otrzymacie listę wszystkich możliwych kombinacji lotów z informacją o czasie pobytu na miejscu i cenach. Narzekaliście na opowiadania ludzi, którzy latają za 30, 50 albo 100 złotych? Teraz i Wy macie szansę na tanie bilety. Podajemy Wam je na tacy!

Alertownik

Nasza strona z pewnością Wam się spodoba i będziecie tam często zaglądać. Postanowiliśmy jednak ułatwić Wam życie. Nie musicie odwiedzać nas codziennie w poszukiwaniu nowych promocji. Ustawcie sobie alertownik, który będzie śledził ciekawe promocje za Was i powiadomi Was, gdy tylko pojawią się supertanie loty.

Urlopownik

Czy wiecie, że wystarczy 5 dni urlopu, aby wyjechać na pełne 13 dni? Przygotowaliśmy dla Was podpowiedź, jak optymalnie wykorzystać święta i długie weekendy. Oczywiście oprócz listy długich wyjazdów dostajecie komplet informacji o supertanich lotach.

W kolejnych tygodniach pojawią się nowe opcje i kolejne możliwości – jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje. Czekamy na nie w komentarzach oraz na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/superlotpl

Zapraszamy na SUPERLOT.pl

elniño

elniño

Bezwzględny szyderca, dla którego niemożliwe nie istnieje.

3 komentarze

  1. Planujecie dodanie opcji wyszukiwania lotów z przesiadkami lub zapytań z wielu lotnisk? :)

Dodaj komentarz