Pomysł na weekend

Włochy listopadową porą

Pogoda we Włoszech listopadową porą, gdy u nas są już przymrozki i częściej ujemna niż dodatnia temperatura, jest ciągle przyjemna i spacerowa. Może nie jest to idealny do opalania czas, ale do zwiedzania – idealna, bo nawet do 20 stopni dochodzi. Aktualnie mlecznepodróże.pl kuszą tanimi lotami do Bergamo i Bolonii z Krakowa. Terminy są nawet weekendowe, a cena w dwie strony to tylko 126zł. Terminy wielu lotów (na listopad i grudzień) znajdziecie tutaj.

O Włoszech już trochę pisaliśmy, więc jeśli jesteście zainteresowani spędzeniem tam weekendu z naszą małą pomocą, polecamy nasze wcześniejsze wpisy:

  • o tym, jak i za ile zwiedzić Cinque Terre wypożyczonym samochodem (całkowity koszt będzie niższy niż w tym wpisie, ze względu na aktualnie tańsze bilety lotnicze), tutaj,
  • o skoku bungee (może ktoś się akurat skusi :D ), tutaj,
  • o najsympatyczniejszym właścicielu i jednocześnie mistrzu kuchni, do którego naprawdę warto się wybrać, tutaj,
  • o tym, jak pan Cezary zaaranżował nam darmowe zwiedzanie, niedostępnego dla turystów, ogromnego magazynu sera, tutaj,
  • i na koniec timelapse, zrobiony czystą, piękną nocą, tutaj.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, dotyczące ewentualnego wyjazdu, chętnie odpowiemy, na miarę naszej wiedzy i możliwości.

Aktualizacja po publikacji wpisu:
Mlecznepodróże.pl chwilę temu dodali artykuł o dziko tanich przelotach do Rzymu! Terminy niestety nie weekendowe, jednak mimo wszystko godne uwagi, gdyż w dwie strony możemy polecieć już od 28zł!!! Więcej tutaj.

Lubisz nas czytać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *