Lifestyle

Nowi Odjechani

Po kilku miesiącach prowadzenia bloga nadszedł moment, w którym zebrane dotychczas przemyślenia udało nam się przekuć na realne zmiany. Postanowiliśmy odświeżyć formułę Odjechanych – zarówno wizualnie, jak i treściowo. Będziemy wdzięczni za wszelkie opinie i uwagi :)

Co się zmienia?

 • Nowa szata graficzna i układ bloga.
  To najbardziej widoczna zmiana. Postanowiliśmy uprościć warstwę wizualną bloga i odejść od formatu magazynowego. Ma być prosto, czytelnie, bez przeładowania.
 • Stawiamy na zdjęcia.
  Widząc Wasze reakcje na nasze fotopublikacje, postanowiliśmy zwiększyć naszą aktywnosć w tym temacie. Nowy układ bloga eksponuje zdjęcia dużo lepiej niż poprzedni. Niebawem upublicznimy nasz profil na Instagramie i w serwisie Pinterest.
 • Ograniczymy wpisy na temat turystycznych promocji cenowych.
  Polska blogosfera ma już speców w tym temacie – będziemy chętnie ich wspierać i doceniać wysiłki w poszukiwaniu okazji. Głównie na naszym profilu na Facebooku.
 • Pomysł na weekend
  Nowy dział, w którym będziemy publikować pomysły odpowiadające na malkontenckie “nie mam czasu/pieniędzy/odwagi/pomysłu na podróżowanie”. Pomysły na krótkie wyjazdy, zaplanowane od A do Z.
 • Więcej lifestyle
  Zwiększymy naszą aktywność w tematach kulinarno-podróżniczych, sportu i zdrowego trybu życia.
 • Konkursy
  Mamy pomysły na kilkanaście konkursów dla czytelników bloga. Gdy tylko pozbieramy się organizacyjnie, zaprosimy Was do zabawy.
Lubisz nas czytać?

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie opublikowany. Pola wymagane są oznaczone *